Imaginea pentru LFR251003C nu este disponibilă
LFR251003C
Numărul produsului DigiKey
5666-LFR251003C-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LFR251003C
Descriere
FUSE BLOCK CART 250V 100A DIN
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Siguranță Suport 100 A 250V 3 Circuit Cartuș Șină DIN
Categorie
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Siguranțe clasa R
Tip suport siguranță
Suport
Număr de circuite
3
Dimensiune siguranță
1,063" diam. x 5,874" L (27mm x 149,2mm)
Valoare nominală curent (Amp)
100 A