LFR250602CID
Numărul produsului DigiKey
5666-LFR250602CID-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LFR250602CID
Descriere
FUSE BLOK CART 250V 60A DIN RAIL
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Siguranță Blocare 60 A 250V 2 Circuit Cartuș Șină DIN
Tip suport siguranță
Blocare
Serie
Număr de circuite
2
Dimensiune siguranță
0,813" diam. x 3" L (20,65mm x 76,2mm)
Material contact
Valoare nominală curent (Amp)
60 A