LFR250601CID-view2
LFR250601CID
Numărul produsului DigiKey
5666-LFR250601CID-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LFR250601CID
Descriere
FUSE BLOK CART 250V 60A DIN RAIL
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Siguranță Blocare 60 A 250V 1 Circuit Cartuș Șină DIN
Categorie
Tip siguranță
Cartuș
Prod.
Tip suport siguranță
Blocare
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Cutie
Tensiune
Stare piesă
Activ
Orientare
Tip montare
Stil terminație
Toartă cutie
Dimensiune siguranță
0,813" diam. x 3" L (20,65mm x 76,2mm)
Material contact
Valoare nominală curent (Amp)
60 A