GTCS23-750M-R01-2
Numărul produsului DigiKey
18-GTCS23-750M-R01-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-GTCS23-750M-R01-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-GTCS23-750M-R01-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GTCS23-750M-R01-2
Descriere
GDT 75V 1KA 2 POLE SURFACE MOUNT
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Tub evacuare gaze 75 V 1000A (1kA) ±20% 2 Pol Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GTCS23-750M-R01-2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Toleranță
±20%
Producător
Littelfuse Inc.
Număr de poli
2
Serie
Închidere la defecțiune
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Capăt pătrat cilindru 2-SMD
Tensiune - Descărcare disruptivă c.c. (Nom)
75 V
Număr produs de bază
Curent descărcare impuls (8/20 µs)
1000A (1kA)