GP101B0M
Numărul produsului DigiKey
5666-GP101B0M-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GP101B0M
Descriere
THERMISTOR NTC 100OHM 2800K BEAD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Termistor NTC 100 Granulă, Sticlă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GP101B0M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
B25/50
2800K
Producător
Littelfuse Inc.
B25/75
Serie
Ambalaj
Vrac
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-50°C – 300°C
Rezistență în ohmi la 25°C
100
Lungime - Conductor
1,00" (25,40mm)
Toleranță rezistență
±20%