FEMTOASMDC010F/15-2
Numărul produsului DigiKey
F9954TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F9954CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F9954DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FEMTOASMDC010F/15-2
Descriere
PTC RESET FUSE 15V 100MA 0603
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 15V 100 mA Ih Montare pe suprafață 0603 (1608 metric)
Categorie
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
14 Ohms
Producător
Littelfuse Inc.
Temperatură de funcționare
Serie
Grad
Automobile
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Calificare
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Valori nominale
AEC-Q200
Tip
Polimeric
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Max
15V
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
100 mA
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,032" l (1,60mm x 0,80mm)
Curent - Decuplare (It)
300 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Max
10 A
Grosime (Max)
0,033" (0,85mm)
Timp până la decuplare
100 ms
Spațiu între derivații
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
2 Ohms