CCMR010.TXP
Numărul produsului DigiKey
5666-CCMR010.TXP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CCMR010.TXP
Descriere
FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/250VDC
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10A 600V c.a. AC 250V c.c. Siguranță c.c. Cartuș Necesită suport
Categorie
Timp de răspuns
Acțiune lentă
Producător
Littelfuse Inc.
Aplicații
Protecție motor
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Vrac
Clasă
CC
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CE, UL
Tip montare
Necesită suport
Temperatură de funcționare
Tip siguranță
Cartuș
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
200kA c.a., 20kA c.c.
Valoare nominală curent (Amp)
10A
Pachet/cutie
5AG, 10mm x 38mm (minuscul)
Valoare nominală tensiune - C.a.
600V c.a.
Mărime/Dimensiune
0,406" diam. x 1,500" L (10,30mm x 38,10mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
250V c.c.