5.0SMDJ51CA
Numărul produsului DigiKey
F10855TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F10855CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F10855DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
5.0SMDJ51CA
Descriere
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
82,4V Clemă 60,7A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ51CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
5000W (5kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Da
Serie
Aplicații
Telecom
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
51V
Tensiune - Străpungere (Min)
56,7V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
82,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
60,7A