5.0SMDJ51A nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Littelfuse Inc.
În stoc: 5.000
Fișă de date
Similar
Eaton - Electronics Division
În stoc: 27
Fișă de date
YAGEO
În stoc: 2.672
YAGEO
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
82,4V Clemă 60,7A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
5.0SMDJ51A
Numărul produsului DigiKey
5.0SMDJ51ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
5.0SMDJ51ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5.0SMDJ51ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
5.0SMDJ51A
Descriere
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ51A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
5000W (5kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Da
Serie
Aplicații
Telecom
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
51V
Tensiune - Străpungere (Min)
56,7V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
82,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
60,7A