5.0SMDJ48CAS
Numărul produsului DigiKey
5.0SMDJ48CASTR-ND - Bandă și mosor (TR)
5.0SMDJ48CASCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5.0SMDJ48CASDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
5.0SMDJ48CAS
Descriere
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
77,4V Clemă 58,1A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Categorie
Putere - Impuls maxim
5000W (5kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Da
Serie
Aplicații
Telecom
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
48V
Tensiune - Străpungere (Min)
53,3V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
77,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
58,1A