3425L300/36MR
Numărul produsului DigiKey
18-3425L300/36MRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-3425L300/36MRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-3425L300/36MRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
3425L300/36MR
Descriere
3425L PPTC
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 36V 3 A Ih Montare pe suprafață SMD nonstandard
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
10 mOhms
Producător
Littelfuse Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
60 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
SMD nonstandard
Tensiune - Max
36V
Mărime/Dimensiune
0,341" L x 0,250" l (8,65mm x 6,35mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
3 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
6 A
Grosime (Max)
0,055" (1,40mm)
Curent - Max
20 A