30R500UMR
Numărul produsului DigiKey
F1985CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F1985TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
30R500UMR
Descriere
PTC RESET FUSE 30V 5A RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 30V 5 A Ih Orificiu străpuns Radial, Disc
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
10 mOhms
Producător
Littelfuse Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
50 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
Radial, Disc
Tensiune - Max
30V
Mărime/Dimensiune
0,551" L x 0,118" l (14,00mm x 3,00mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
5 A
Înălțime - Montat (Max)
1,008" (25,60mm)
Curent - Decuplare (It)
10 A
Grosime (Max)
Curent - Max
40 A
Spațiu între derivații
0,402" (10,20mm)