30KPA43CA
Numărul produsului DigiKey
30KPA43CATR-ND - Bandă și mosor (TR)
30KPA43CACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
30KPA43CA
Descriere
TVS DIODE 43VWM 73VC P600
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
73V Clemă 415,1A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns P600
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
30KPA43CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
415,1A
Prod.
Putere - Impuls maxim
30000W (30kW)
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
43V
Pachet/cutie
P600, Axial
Tensiune - Străpungere (Min)
48V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
73V