2920L185DR
Numărul produsului DigiKey
F2871TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F2871CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F2871DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
2920L185DR
Descriere
PTC RESET FUSE 33V 1.85A 2920
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 33V 1.85 A Ih Montare pe suprafață 2920 (7351 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
50 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
150 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
33V
Mărime/Dimensiune
0,289" L x 0,202" l (7,35mm x 5,12mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.85 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
3.7 A
Grosime (Max)
0,049" (1,25mm)
Curent - Max
40 A