2016L100/33DR
Numărul produsului DigiKey
F4071TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F4071CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F4071DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
2016L100/33DR
Descriere
PTC RESET FUSE 33V 1.1A 2016
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 33V 1.1 A Ih Montare pe suprafață 2016 (5041 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
100 mOhms
Producător
Littelfuse Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
400 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
2016 (5041 metric), Concav
Tensiune - Max
33V
Mărime/Dimensiune
0,200" L x 0,160" l (5,08mm x 4,07mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.1 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
2.2 A
Grosime (Max)
0,049" (1,25mm)
Curent - Max
40 A