2016L075/60MR
Numărul produsului DigiKey
F6800TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F6800CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F6800DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
2016L075/60MR
Descriere
PTC RESET FUSE 60V 750MA 2016
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 60V 750 mA Ih Montare pe suprafață 2016 (5041 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
130 mOhms
Producător
Littelfuse Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
900 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
2016 (5041 metric), Concav
Tensiune - Max
60V
Mărime/Dimensiune
0,200" L x 0,160" l (5,08mm x 4,07mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
750 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
1.5 A
Grosime (Max)
0,079" (2,00mm)
Curent - Max
20 A