1812L010/60DR
Numărul produsului DigiKey
F4244TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F4244CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F4244DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1812L010/60DR
Descriere
PTC RESET FUSE 60V 100MA 1812
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 60V 100 mA Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
1.6 Ohms
Producător
Littelfuse Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
15 Ohms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
1812 (4532 metric), Concav
Tensiune - Max
60V
Mărime/Dimensiune
0,179" L x 0,128" l (4,55mm x 3,24mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
100 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
300 mA
Grosime (Max)
0,049" (1,25mm)
Curent - Max
10 A