1206L450SLWR
Numărul produsului DigiKey
F5787TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F5787CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F5787DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1206L450SLWR
Descriere
PTC RESET FUSE 6V 4.5A 1206
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 6V 4.5 A Ih Montare pe suprafață 1206 (3216 metric), Concav
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1206L450SLWR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
1 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
14 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
6V
Mărime/Dimensiune
0,128" L x 0,065" l (3,25mm x 1,65mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
4.5 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
9 A
Grosime (Max)
0,047" (1,20mm)
Curent - Max
50 A