1206L260/12SLYR
Numărul produsului DigiKey
18-1206L260/12SLYRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-1206L260/12SLYRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-1206L260/12SLYRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1206L260/12SLYR
Descriere
PTC RESET FUSE 2.6A 12V 1206
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 12V 2.6 A Ih Montare pe suprafață 1206 (3216 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
3 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
55 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
12V
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,065" l (3,20mm x 1,65mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
2.6 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
5 A
Grosime (Max)
0,030" (0,75mm)
Curent - Max
50 A