1206L150THWR
Numărul produsului DigiKey
F3372TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F3372CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F3372DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1206L150THWR
Descriere
PTC RESET FUSE 8V 1.5A 1206
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 8V 1.5 A Ih Montare pe suprafață 1206 (3216 metric), Concav
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1206L150THWR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
40 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
120 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
8V
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,065" l (3,20mm x 1,65mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.5 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
3 A
Grosime (Max)
0,039" (1,00mm)
Curent - Max
100 A