1206L110/12SLYR
Numărul produsului DigiKey
F5764TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F5764CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F5764DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1206L110/12SLYR
Descriere
PTC RESET FUSE 12V 1.1A 1206
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 12V 1.1 A Ih Montare pe suprafață 1206 (3216 metric), Concav
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1206L110/12SLYR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
15 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
130 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
12V
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,065" l (3,20mm x 1,65mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.1 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
2.2 A
Grosime (Max)
0,033" (0,85mm)
Curent - Max
50 A