10EV010.ZXPCBL
Numărul produsului DigiKey
18-10EV010.ZXPCBL-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
10EV010.ZXPCBL
Descriere
PCP HV FUSE
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10A AC 500V c.c. Siguranță c.c. Cartuș Orificiu străpuns
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Aplicații
Electric, Industrial
Producător
Littelfuse Inc.
Caracteristici
Serie
Clasă
Ambalaj
Vrac
Agenție de aprobare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
20kA
Tip siguranță
Cartuș
Pachet/cutie
Cilindru cu cot radial
Valoare nominală curent (Amp)
10A
Mărime/Dimensiune
0,406" diam. x 1,532" L (10,30mm x 38,90mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
500V c.c.
I²t topire
310.0
Timp de răspuns
Rezistență c.c. la îngheț
0.0128 Ohms