1.5KE91CA
Numărul produsului DigiKey
1.5KE91CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1.5KE91CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE91CA
Descriere
TVS DIODE 77.8VWM 125VC DO201
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
125V Clemă 12,2A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns DO-201
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1.5KE91CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
77,8V
Tensiune - Străpungere (Min)
86,5V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
125V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
12,2A