1.5KE160A
Numărul produsului DigiKey
1.5KE160ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
1.5KE160ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE160A
Descriere
TVS DIODE 136VWM 219VC DO201
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
219V Clemă 6,9A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns DO-201
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1.5KE160A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
136V
Tensiune - Străpungere (Min)
152V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
219V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6,9A