1.5KE15CA | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 1.5KE15CA |
Descriere | TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC DO201 |
Termen de livrare standard al producătorului | 14 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 21,2V Clemă 71,7A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns DO-201 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Putere - Impuls maxim 1500W (1,5kW) |
Prod. | Protecție linie electrică Nu |
Serie | Aplicații De uz universal |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) | Capacitanță la frecvență – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 175°C (TJ) |
Tip Zener | Grad – |
Canale bidirecționale 1 | Calificare – |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 12,8V | Tip montare Orificiu străpuns |
Tensiune - Străpungere (Min) 14,3V | Pachet/cutie DO-201AA, DO-27, Axial |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 21,2V | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 71,7A | Număr produs de bază |