1.5KE150CA-B
Numărul produsului DigiKey
1.5KE150CA-B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE150CA-B
Descriere
TVS DIODE 128VWM 207VC DO201
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
207V Clemă 7,3A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns DO-201
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1.5KE150CA-B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
128V
Tensiune - Străpungere (Min)
143V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
207V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
7,3A