1.5KE110CA
Numărul produsului DigiKey
1.5KE110CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1.5KE110CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE110CA
Descriere
TVS DIODE 94VWM 152VC DO201
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
152V Clemă 10A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns DO-201
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1.5KE110CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
94V
Tensiune - Străpungere (Min)
105V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
152V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
10A