1.5KE100A
Numărul produsului DigiKey
1.5KE100ALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1.5KE100ALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE100A
Descriere
TVS DIODE 85.5VWM 137VC DO201
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
137V Clemă 11,1A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns DO-201
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
85,5V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Străpungere (Min)
95V
Pachet/cutie
DO-201AA, DO-27, Axial
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
137V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
11,1A