0SPF010.T
Numărul produsului DigiKey
5666-0SPF010.T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0SPF010.T
Descriere
FUSE CARTRIDGE 10A 1KVDC 5AG
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10A AC 1kV c.c. Siguranță c.c. Cartuș Necesită suport
Categorie
Aplicații
Solar (fotovoltaic)
Producător
Littelfuse Inc.
Caracteristici
Serie
Clasă
Ambalaj
Vrac
Agenție de aprobare
CE, CSA, UL, VDE
Tip montare
Necesită suport
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
20kA
Tip siguranță
Cartuș
Pachet/cutie
5AG, 10mm x 38mm (minuscul)
Valoare nominală curent (Amp)
10A
Mărime/Dimensiune
0,406" diam. x 1,500" L (10,31mm x 38,10mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
1kV c.c.
Rezistență c.c. la îngheț
0.0125 Ohms