088501.6DR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 088501.6DR |
Descriere | FUSE BOARD MNT 1.6A 500VDC 2SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 23 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1.6 A AC 500 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 2-SMD, Bloc pătrat pentru capăt |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Timp de răspuns – |
Prod. | Pachet/cutie |
Serie | Capacitate întrerupere la tensiune nominală 100A |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | I²t topire 2.3 |
Stare piesă Activ | Agenție de aprobare cURus, TUV |
Tip montare Montare pe suprafață | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Tip siguranță | Culoare – |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,428" L x 0,188" l x 0,188" Î (10,86mm x 4,78mm x 4,78mm) |
Valoare nominală tensiune - C.c. | Rezistență c.c. la îngheț 0.0473 Ohms |