0805L075SLYR
Numărul produsului DigiKey
F4151TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F4151CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F4151DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0805L075SLYR
Descriere
PTC RESET FUSE 6V 750MA 0805
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 6V 750 mA Ih Montare pe suprafață 0805 (2012 metric), Concav
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
0805L075SLYR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
40 mOhms
Producător
Littelfuse Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
160 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
0805 (2012 metric), Concav
Tensiune - Max
6V
Mărime/Dimensiune
0,083" L x 0,053" l (2,10mm x 1,35mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
750 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
1.5 A
Grosime (Max)
0,030" (0,75mm)
Curent - Max
50 A