0603L075SLYR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 0603L075SLYR |
Descriere | PTC RESET FUSE 6V 750MA 0603 |
Termen de livrare standard al producătorului | 15 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Polimeric Siguranță resetabilă PTC 6V 750 mA Ih Montare pe suprafață 0603 (1608 metric), Concav |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență - Inițială (Ri) (Min) 20 mOhms |
Producător Littelfuse Inc. | Rezistență - După decuplare (R1) (Max) 165 mOhms |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Tensiune - Max 6V | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,032" l (1,60mm x 0,80mm) |
Curent - Menținere (Ih) (Max) 750 mA | Înălțime - Montat (Max) – |
Curent - Decuplare (It) 1.5 A | Grosime (Max) 0,030" (0,75mm) |
Curent - Max 50 A | Spațiu între derivații – |