0603L075SLYR
Numărul produsului DigiKey
F5777TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F5777CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F5777DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0603L075SLYR
Descriere
PTC RESET FUSE 6V 750MA 0603
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 6V 750 mA Ih Montare pe suprafață 0603 (1608 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
20 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
165 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
6V
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,032" l (1,60mm x 0,80mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
750 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
1.5 A
Grosime (Max)
0,030" (0,75mm)
Curent - Max
50 A