0603L050SLYR
Numărul produsului DigiKey
F5760TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F5760CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F5760DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0603L050SLYR
Descriere
PTC RESET FUSE 6V 500MA 0603
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 6V 500 mA Ih Montare pe suprafață 0603 (1608 metric), Concav
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
0603L050SLYR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
70 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
350 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
6V
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,032" l (1,60mm x 0,80mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
500 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
1 A
Grosime (Max)
0,030" (0,75mm)
Curent - Max
50 A