0603L003/36YR-A
Numărul produsului DigiKey
18-0603L003/36YR-ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-0603L003/36YR-ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-0603L003/36YR-ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0603L003/36YR-A
Descriere
PTC 36V POLYFUSE SMD 0603 .030A
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 36V 30 mA Ih Montare pe suprafață 0603 (1608 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
6 Ohms
Producător
Littelfuse Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
50 Ohms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
0603 (1608 metric), Concav
Tensiune - Max
36V
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
30 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
90 mA
Grosime (Max)
0,039" (1,00mm)
Curent - Max
40 A