0603L003/36YR-A | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 0603L003/36YR-A |
Descriere | PTC 36V POLYFUSE SMD 0603 .030A |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Polimeric Siguranță resetabilă PTC 36V 30 mA Ih Montare pe suprafață 0603 (1608 metric), Concav |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență - Inițială (Ri) (Min) 6 Ohms |
Producător Littelfuse Inc. | Rezistență - După decuplare (R1) (Max) 50 Ohms |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip Polimeric | Pachet/cutie 0603 (1608 metric), Concav |
Tensiune - Max 36V | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm) |
Curent - Menținere (Ih) (Max) 30 mA | Înălțime - Montat (Max) – |
Curent - Decuplare (It) 90 mA | Grosime (Max) 0,039" (1,00mm) |
Curent - Max 40 A | Spațiu între derivații – |