0467.500NRHF
Numărul produsului DigiKey
F5698TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F5698CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F5698DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0467.500NRHF
Descriere
FUSE BRD MT 500MA 32VAC 32VDC
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
500 mA 32 V AC 32 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
0467.500NRHF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
50A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
I²t topire
0.0087
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CSA, UL
Tip montare
Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-55°C – 90°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,032" l x 0,012" Î (1,60mm x 0,81mm x 0,31mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
32 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.187 Ohms