0451.500MRL
Numărul produsului DigiKey
F2574TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F2574CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F2574DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0451.500MRL
Descriere
FUSE BRD MT 500MA 125VAC/VDC SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
500 mA 125 V AC 125 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 2-SMD, Bloc pătrat pentru capăt
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
0451.500MRL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
50A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
I²t topire
0.0795
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CSA, UL
Tip montare
Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,240" L x 0,106" l x 0,106" Î (6,10mm x 2,69mm x 2,69mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
125 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.42 Ohms