04371.75WRA | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 04371.75WRA |
Descriere | FUSE BRD MNT 1.75A 63VAC/VDC |
Termen de livrare standard al producătorului | 21 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1.75 A 63 V AC 63 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 1206 (3216 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Valoare nominală tensiune - C.c. |
Prod. | Timp de răspuns Ardere rapidă |
Serie | Pachet/cutie |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitate întrerupere la tensiune nominală 50A |
Stare piesă Activ | I²t topire 0.247 |
Tip montare Montare pe suprafață | Agenție de aprobare CSA, cURus |
Tip siguranță | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C |
Valoare nominală curent (Amp) | Culoare – |
Valoare nominală tensiune - C.a. 63 V | Mărime/Dimensiune 0,126" L x 0,064" l x 0,033" Î (3,20mm x 1,63mm x 0,84mm) |