043703.5WRA
Numărul produsului DigiKey
F10008TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F10008CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F10008DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
043703.5WRA
Descriere
FUSE BRD MT 3.5A 32VAC 35VDC
Descriere detaliată
3.5 A 32 V AC 35 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 1206 (3216 metric)
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
50A
I²t topire
0.777
Agenție de aprobare
CSA, cURus
Tip siguranță
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Valoare nominală tensiune - C.a.
32 V
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,064" l x 0,033" Î (3,20mm x 1,63mm x 0,84mm)