043702.5WR
Numărul produsului DigiKey
F2886TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F2886CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F2886DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
043702.5WR
Descriere
FUSE BRD MT 2.5A 32VAC 35VDC
Descriere detaliată
2.5 A 32 V AC 35 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 1206 (3216 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
043702.5WR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
50A
I²t topire
0.225
Agenție de aprobare
CSA, UR
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,064" l x 0,032" Î (3,20mm x 1,63mm x 0,82mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
32 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.043 Ohms