043702.5WR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 043702.5WR |
Descriere | FUSE BRD MT 2.5A 32VAC 35VDC |
Termen de livrare standard al producătorului | 21 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 2.5 A 32 V AC 35 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 1206 (3216 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 043702.5WR Modele |
Categorie | Timp de răspuns Ardere rapidă |
Prod. | Pachet/cutie |
Serie | Capacitate întrerupere la tensiune nominală 50A |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | I²t topire 0.225 |
Stare piesă Activ | Agenție de aprobare CSA, UR |
Tip montare Montare pe suprafață | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C |
Tip siguranță | Culoare – |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,126" L x 0,064" l x 0,032" Î (3,20mm x 1,63mm x 0,82mm) |
Valoare nominală tensiune - C.a. 32 V | Rezistență c.c. la îngheț 0.043 Ohms |