043701.5WR
Numărul produsului DigiKey
F2883TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F2883CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F2883DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
043701.5WR
Descriere
FUSE BRD MNT 1.5A 63VAC/VDC 1206
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.5 A 63 V AC 63 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 1206 (3216 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
043701.5WR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
50A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
I²t topire
0.324
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CSA, UR
Tip montare
Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,064" l x 0,032" Î (3,20mm x 1,63mm x 0,82mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
63 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.209 Ohms