0437.750WRA
Numărul produsului DigiKey
F10000TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F10000CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F10000DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0437.750WRA
Descriere
FUSE BRD MNT 750MA 63VAC/VDC
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
750 mA 63 V AC 63 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 1206 (3216 metric)
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
Prod.
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Serie
Digi-Reel®
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
50A c.a., 100A c.c.
Stare piesă
Activ
I²t topire
0.064
Tip montare
Montare pe suprafață
Agenție de aprobare
CSA, cURus
Tip siguranță
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Valoare nominală curent (Amp)
Culoare
Valoare nominală tensiune - C.a.
63 V
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,064" l x 0,033" Î (3,20mm x 1,63mm x 0,84mm)