0437.375WR
Numărul produsului DigiKey
F2878TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F2878CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F2878DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0437.375WR
Descriere
FUSE BRD MT 375MA 125VAC/VDC
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
375 mA 125 V AC 125 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 1206 (3216 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
0437.375WR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
50A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
I²t topire
0.01
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CSA, UR
Tip montare
Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,064" l x 0,032" Î (3,20mm x 1,63mm x 0,82mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
125 V
Rezistență c.c. la îngheț
1.33 Ohms