0402L050SLYR este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Littelfuse Inc.
În stoc: 12.479
Fișă de date
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 6V 500 mA Ih Montare pe suprafață 0402 (1005 metric), Concav
Building Automation – Protect/Sense/Control
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
0402L050SLYR
Numărul produsului DigiKey
0402L050SLYR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
0402L050SLYR
Descriere
PTC RESET FUSE 6V 500MA 0402
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
0402L050SLYR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
40 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
400 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Inactual
Tensiune - Max
6V
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
500 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
1 A
Grosime (Max)
0,024" (0,60mm)
Curent - Max
50 A