0325020.MXDP
Numărul produsului DigiKey
F10773-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0325020.MXDP
Descriere
FUSE CERM 20A 250VAC 60VDC 3AB
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 A 250 V AC 60 V Siguranță c.c. Cartuș, Ceramic Orificiu străpuns 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (axial)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
0325020.MXDP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp de răspuns
Acțiune lentă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
400A c.a., 500A c.c.
Ambalaj
Vrac
I²t topire
1900.0
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CE, CSA, UL
Tip montare
Orificiu străpuns
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,275" diam. x 1,288" L (6,99mm x 32,72mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.0042 Ohms