0239003.MXF20P
Numărul produsului DigiKey
0239003.MXF20P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0239003.MXF20P
Descriere
FUSE GLASS 3A 250VAC 5X20MM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3 A 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 5mm x 20mm
Categorie
Timp de răspuns
Acțiune lentă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
100A
Ambalaj
Vrac
I²t topire
129.51
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CE, CSA, KC, PSE, UL
Tip montare
Necesită suport
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V