0225003.HXP
Numărul produsului DigiKey
F2454-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0225003.HXP
Descriere
FUSE GLASS 3A 250VAC 125VDC 2AG
Descriere detaliată
3 A 250 V AC 125 V Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 2AG, 5mm x 15mm
100A c.a., DC 10kA
I²t topire
4.62
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,177" diam. x 0,570" L (4,50mm x 14,48mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.0317 Ohms