0225001.HXP
Numărul produsului DigiKey
F2452-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0225001.HXP
Descriere
FUSE GLASS 1A 250VAC 125VDC 2AG
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 A 250 V AC 125 V Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 2AG, 5mm x 15mm
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
35A c.a., 10kA c.c.
Ambalaj
Vrac
I²t topire
2.22
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CE, CSA, PSE, UL
Tip montare
Necesită suport
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,177" diam. x 0,570" L (4,50mm x 14,48mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.1027 Ohms